Підбір авто — Тернопіль

Портрет «середньостатистичного» покупця на ринку вживаних автомобілів України намалювати вкрай важко. Тому що вони різні. Наприклад, хтось підбирає перший автомобіль, а хтось – п’ятий чи, навіть, десятий. Хтось вибирає сімейне авто, а хтось, навпаки, вкрай непрактичне, але ефектне і спортивне.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Але усіх їх об’єднує те, що вони бажають купити саме автомобіль з повністю «чистою», «прозорою»! історією, без «змотаного» пробігу і, звичайно, який не був викрадений. Зробити це не так просто, як може здатися. Тому що у цій сфері працює величезна кількість шахраїв. Вони з радістю продадуть проблемне авто після серйозної ДТП під виглядом не битого і не фарбованого. А якщо правда відкриється вже після передачі грошей, то повернути їх буде вкрай важко. Суди в нашій країні можуть тривати навіть роками. Та й відповідача навіть часто знайти не вдається зовсім – таке теж трапляється, і не сказати, що рідко.

Який є вихід з такої ситуації? Насправді, безпрограшний – це фактично один-єдиний. А саме – замовлення послуг підбору авто у Тернополі чи іншому місті України. Це має бути як аксіома для кожного. Перед придбанням перевірка обов’язкова – і ніяк інакше. А якщо продавець відмовляється, то краще за все відмовитися від такої покупки. Навіть якщо ціна вкрай приваблива.

Переваги

  • швидко;
  • безпечно;
  • вигідно.

Автоексперти з підбору авто у Тернополі (та не тільки) беруться за роботу тільки якщо впевнені, що за такими критеріями зможуть підшукати гідний екземпляр. Найчастіше це вдається вже на протязі перших двох тижнів. Рідше – десь за місяць від звернення клієнта.

Що стосується безпеки, то серед послуг автопідбору, які надаються такими компаніями і автоекспертами, є і перевірка юридичної «чистоти» автомобіля. Машина «пробивається» по численнім базам даних, також перевіряються номери агрегатів і документи на транспортний засіб на предмет підробки. На автомобіль дають навіть гарантію (зазвичай – кілька місяців).

Ну а вигода полягає в тому, що автоексперт буде аргументовано торгуватися з продавцем при кожному виявленому дефекті. Це допомагає зекономити якісь кошти.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Огляд авто у Тернополі перед покупкою

Замовнику огляду автомобіля експертом зовсім не обов’язково бути присутнім особисто при цьому процесі. Можна знаходитися де завгодно. Усю роботу виконає спеціаліст, після чого зробить і надішле детальний звіт в електронному вигляді з фото і відео.

Call Now Button