Підбір авто — Івано-Франківськ

Вживаних автомобілів в Україні зараз продається чимала кількість. Причому, у всіх регіонах держави. Хоча, звісно, десь більше, а десь – менше. Зрозуміло, що на цьому ринку вистачає усіх. Хтось просто продає власні Жигулі, яким багато років. А хтось – професійній продавець, який купує дешевше, «наводить марафет» і продає дорожче. А різницю кладе собі в кишеню – це і є його бізнес. В цьому випадку послуга підбору авто буде дуже актуальною.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Так ось, серед другої категорії вкрай багато тих, хто займається справжнісіньким шахрайством. Припустимо, такий «діяч» може купити за копійки сильно битий екземпляр, якомога дешевше його відремонтувати і продати як не битий і не фарбований тим людям, які у автомобілях нічого не розуміють. Він буде брехати просто у очі – лише для того, щоб заробити.

Чи можна не попастися у таку пастку, вибираючи вживане авто? Авжеж так, навіть якщо знать у цій сфері немає аніскільки. Просто треба до придбання транспортного засобу звернутися в одну з численних компаній, які професійно займаються автопідбором у Івано-Франківську.

Серед послуг

  • разовий огляд;
  • розширений огляд;
  • підбір «під ключ»;
  • огляд нового автомобілю;
  • супровід угоди по придбанню автомобілю;
  • передпродажний огляд;
  • допомога у придбанні автомобілю у Євросоюзі чи США.

Навіщо оглядати нове авто? Річ у тому, що перед тим, як доїхати до салону, машини часом б’ють – наприклад, коли вони заїжджають на автовоз, чи, навпаки, виїжджають з автовозу на землю. Таке авто спокійно ремонтують і продають, як нове. Покупцю, звичайно, нічого не кажуть. Якщо експерт знайде сліди такого ремонту, то можна буде аргументовано відмовитись від придбання, або, на розсуд покупця, вимагати компенсацію, за домовленістю.

До того ж, незалежний спеціаліст перевірить відповідність комплектації та інші важливі моменти, про які знають не всі.

Перевірка автомобіля в Івано-Франківську

Часто, перед покупкою, виникають ситуації, коли цікава вживана машина знаходиться не там, де мешкає потенційній покупець. Відстань може сягати тисячі кілометрів, чи навіть більше. Саме для таких випадків і призначена послуга підбору авто в Івано-Франківську. Клієнту не треба особисто бути присутнім на огляді автомобіля експертом – він зробить все самостійно, оперативно відправивши своєму замовнику детальний звіт з рекомендаціями.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Приїхати до Івано-Франківська доведеться лише один раз – безпосередньо при укладанні угоди купівлі-продажу.

Call Now Button