Підбір авто — Луцьк

Для того, хто бажає зараз придбати вживаний автомобіль, настали зовсім непогані часи. Тому що український ринок достатньо об’ємний. І це, незважаючи на те, що ціни на авто у нас вище, аніж у Європі чи США. У деяких випадках – навіть у кілька разів.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Проте є і величезна проблема, яку не побороли повністю ні в Україні, ні за кордоном. Це – велика кількість шахраїв. Вони намахаються продати вкрай проблемні автомобілі під видом цілих і майже ідеальних. Це сильно биті і нашвидкуруч відновлені після важких ДТП, у поганому технічному стані, з пробігом, якому «змотали» десятки чи навіть сотні тисяч кілометрів пробіг, після роботи у таксі тощо.

Ділки розраховують на те, що зможуть розказати красиву історію покупцеві, який у автомобілях погано розбирається – і той все ж викладе гроші, придбавши собі проблему замість авто. Таких покупців і справді чимало. А як можна не попасти в таку ситуацію? Все просто. Потрібно звернутися у одну з спеціалізованих компаній, які займаються підбором авто у Луцьку чи на території всієї Волинської області.

Серед найпопулярніших послуг

  • підбір «під ключ»;
  • разова перевірка;
  • день роботи експерта.

«Під ключ» у даному (як і у іншому) випадку означає «повністю». Тобто клієнт вказує свої вимоги до майбутнього автомобіля, а все інше роблять співробітники конкретної компанії. У рамках укладеної угоди, звичайно. Це дозволяє суттєво економити час, гроші, сили та нерви, отримавши на виході авто, яке повністю відповідає критеріям і «вписується» в бюджет, що людина виділила на придбання транспортного засобу.

Замовляти разову перевірку (огляд) автомобіля чи день роботи? Залежить від конкретного випадку. Якщо треба перевірити кілька автівок, що знаходяться у одному місті, то оплатити день вигідніше, аніж разовий огляд. При якісному плануванні за цей проміжок часу (8 годин) можна перевірити десь 6-7 машин, з урахуванням витрат часу на те, щоб доїхати від одного продавця до іншого.

Огляд автомобіля у Луцьку перед покупкою

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Якщо покупець проживає у будь-якому іншому місті країни і не бажає (чи, наприклад, не має часу) оглядати авто з автоекспертом, то це зовсім не є проблемою. Адже перевірку спеціаліст може виконати і без свого клієнта – це зараз достатньо розповсюджена практика. Їздити нікуди не буде потрібно, Співробітник зробить все самостійно. І, в якості підсумку, підготує та надішле у електронному вигляді детальний звіт за результатами такої перевірки.

Call Now Button