Підбір авто — Одеса

Як відомо, ринок уживаних автомобілів в Одесі дуже великий. По-перше, це просто одне з найбільших міст України. А по-друге, через порти Одеської області до нашої країни надходить більша частина вживаних автомобілів із різних країн світу (переважно зі США та Південної Кореї).

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Але ні для кого не секрет, що продавці в оголошеннях часто-густо замовчують про справжній стан автомобіля, публікуючи, часом, відверту брехню. Навіть при особистій зустрічі вони з кам’яним обличчям стверджують, що авто просто ідеальне, хоча це і не так. Як вивести подібних “продавців” на чисту воду і дізнатися про справжнє минуле конкретного автомобіля? Для цього існує послуга підбору авто в Одесі.

Підбір авто в Одесі. Кадр відео з Youtube.

Етапи співробітництва

  • Звернення до компанії, консультація та укладання договору – як належить у двох примірниках.
  • Фахівці займаються безпосередньо підбором автомобіля – вони оглядають відповідні екземпляри, проводять перевірки та надсилають звіти з текстом, відео та фотографіями клієнту.
  • Фінал.

На заключному етапі експерт виїжджає вже саме з клієнтом для демонстрації автомобіля, який, на думку співробітників, підходить під попередньо задані критерії (включаючи бюджет) якнайкраще. Проводиться демонстрація та так звана контрольна перевірка. Підбір автомобіля в Одесі завершено. Якщо замовника все влаштовує, може укладати угоду з продавцем.

Фахівці можуть допомогти і тут, зокрема, простежити, щоб весь процес оформлення документів повністю відповідав законодавству, а гроші передані. Підсумок – задоволений клієнт на своєму автомобілі.

Автоексперт допоможе вигідно купити автомобіль

Користуючись послугами професійних фахівців, які виконують підбір авто в Одесі, можна не тільки знайти саме той автомобіль, який повністю влаштовує, а й заощадити суму грошей. Деколи – більш ніж значну.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Справа в тому, що експерт у процесі огляду конкретного екземпляра, легко може виявити недоліки, про які спочатку в оголошенні не йшлося. Наприклад, подряпину на крилі або «втомлені» гальмівні диски. Ці недоліки можуть стати приводом для аргументованого торгу. Таким чином, витрати на послуги підбору авто у переважній більшості випадків окупають себе. І це – вагомий аргумент для тих, хто вважає, що йому нема чого витрачатися на експертів і він, мовляв, зможе знайти собі відповідний автомобіль самостійно.

Call Now Button