Підбір авто — Львів

Кожен, хто вибирає вживаний автомобіль, звичайно, бажає придбати якнайкращий з тих, що є на ринку, та вкладаються в його бюджет. Але є одна велика проблема. Це – недобросовісні продавці. Вони хочуть продати свій автомобіль за ціною значно вищою ніж та, що сформована ринком, з урахуванням всіх недоліків (автомобіль був у ДТП та відновлений, має кримінальне минуле тощо). Тому вони не пишуть в об’яві про ці недоліки, сподіваючись на те, що потенційній покупець буде просто не в змозі розпізнати їх через брак спеціальних навичок. Немало серед них і справжніх шахраїв, які успішно продали подібнім способом вже не одну машину.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Як же вберегтись від подібних нечистих на руку людей і не витратити чималу суму коштів на небезпечний молох, якому місце – на авторозбірці, а не на дорогах? Є один надійний варіант. А саме – професійний підбір авто у Львові.

Професійні автоексперти у цій сфері, що мають величезний досвід, знання та «озброєні» сучасними електронними приладами, зможуть серед величезної кількості об’яв у Львові та найближчих населених пунктах знайти саме той автомобіль, який підходить їхньому клієнту, з урахуванням його побажань. При замовленні підбору укладається договір у двох екземплярах, де прописуються усі права та обов’язки сторін (клієнта та компанії, що надає послуги).

Автопідбір «під ключ»

Найпростіше – саме замовити послугу «під ключ». Що це означає? Замовник вказує критерії, які важливі для нього при виборі майбутнього автомобіля. В тому числі:

  • марка, модель;
  • двигун;
  • коробка передач;
  • рік випуску;
  • пробіг;
  • колір;
  • особливості комплектації.

Наприклад, хтось хоче саме шкіряну оббивку сидінь, а комусь більше до вподоби тканина. Є люди, які бажають їздити виключно на червоному автомобілі, а є й ті, що не переносять чорний. Для когось важливий найбільш потужний двигун в гамі конкретної моделі, а інша людина, навпаки, їздить спокійно і велика кількість кінськіх сил їй не потрібна.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Виходячи з вказаних критеріїв, експерт самостійно зустрічається з продавцями і оглядає автомобілі, які можуть підійти в даному випадку. А також складає для клієнта детальний звіт з фотографіями, у якому рекомендує ту чи іншу машину до придбання чи ні. Отже людина, що замовила підбір авто у Львові під ключ, не втрачає часу та може купити дійсно перевірену автівку за справедливою (а не завищеною) ціною і наперед знає про усі недоліки, що наявні у конкретного екземпляра.

Call Now Button