Підбір авто — Рівне

Що стосується ринку вживаних автомобілів в нашій країні, то він на разі розвивається достатньо швидкими темпами і поступово майже повністю перейшов у «віртуальну» площину зі звичайних майданчиків десь за містом. Але до цивілізованої торгівлі ще нажаль поки що дуже і дуже далеко.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Відновлених після вкрай важких ДТП, зі сотнями тисяч кілометрів «змотаного» пробігу, невідомою історією автомобілів вкрай багато на ринку. Продавці, звичайно, поводять себе як справжні шахраї і брешуть просто у обличчя, щоб тільки отримати за свою машину якомога більше грошей.

То чи можна вберегти себе і не подарувати свої чесно зароблені гривні, долари чи євро якимсь ділкам? Так, звичайно, ситуація у цьому випадку аж ніяк не безвихідна. Адже можна звернутися до одної з компаній або автоекспертів, що професійно займаються підбором авто у Рівному чи інших українських містах. Саме там зможуть допомогти.

Разовий огляд автомобіля перед покупкою

Це – одна з найдешевших за ціною послуг фірм та автоекспертів, що працюють у даній сфері. ЇЇ замовляють якщо треба допомога в перевірці саме одного конкретного авто. Якщо ж у майбутньому плануються перевірки і інших машин, то можна вернути увагу на підбір авто у Рівному «під ключ» чи день роботи експерта.

Разовий огляд, зазвичай, включає в себе:

  • один виїзд експерта на одне авто, за вибором клієнта;
  • перевірка кузову;
  • візуальний огляд салону;
  • огляд підкапотного простору;
  • визначення непрямих показників пробігу;
  • тест-драйв;
  • перевірка документів на автомобіль та сервісної документації (за її наявності);
  • звіт в електронному вигляді з фотографіями;
  • експертна оцінка доцільності покупки.

Це – так звана «базова» послуга, яку можна розширити за додаткові кошти. Наприклад, замовити огляд автомобіля на СТО. Експерт при цьому також буде присутній. Чи вказати, що крім фото потрібні і відеоматеріали у підготованому за результатами перевірки звіті.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Перевірка автомобіля у Рівному перед покупкою

Якщо клієнт не хоче чи за якимось причинами не може бути присутнім при огляді автомобіля – він може і не приїжджати, це його право. Експерт зустрінеться з продавцем і проведе огляд і у такому випадку, це не є проблемою. Рішення можна прийняти, переглянувши підготований спеціалістом звіт. І, лише якщо це рішення позитивне, потрібно приїхати у Рівне, безпосередньо для купівлі і оформлення усіх необхідних документів в сервісному центрі МВС. Допомога співробітника компанії при цьому також можлива.

Call Now Button