Підбір авто — Харків

Якщо погортати оголошення про продаж вживаних автомобілів, то виявиться, що переважна більшість з них знаходяться просто-таки в ідеальному стані. Не було жодного ДТП (навіть дрібного), жоден елемент не фарбувався, пробіг – скромний, господар – єдиний, в таксі авто, зрозуміло, не працювало.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Чи так це? Не завжди. Деякі продавці із задоволенням приховують важливу інформацію – про «стріляні» подушки безпеки, замінені кузовні деталі, «змотаний» пробіг і т.д. Але як не попастися на гачок таких нечистих на руку ділків? Все просто. Достатньо лише замовити підбір авто у Харкові від експерта.

Що може зробити автоексперт у Харкові

Спеціаліст, озброєний різного роду приладами, а також, звичайно, знаннями і досвідом, перевірить автомобілі що цікавлять клієнта для того, щоб той зміг придбати найкращу машину, з урахуванням його побажань (включаючи, зрозуміло, і бюджет, закладений на придбання). Після такої роботи будь-який автомобіль буде як на долоні.

Нічого приховати від експерта, який виконує автопідбір у Харкові, просто не вдасться – він вкаже навіть на незначні дефекти. Звичайно, дуже часто зустрічаються ті, на які цілком можна закрити очі (наприклад, подряпини від «зустрічі» з бордюром або подібні чисто міські «відмітини»). Однак, є на ринку і автомобілі, які вже побували в серйозних ДТП і навіть зварені з двох-трьох, хоча, продавці стверджують зворотне. Спеціаліст легко вичислить і такі екземпляри.

Що перевіряють:

  • кузов;
  • салон;
  • технічний стан;
  • електрику;
  • юридичну чистоту.

Частина з цих робіт можна зробити просто на будь-якому майданчику, хоч у дворі або на парковці супермаркету. Мова йде, зокрема, про «базову» перевірку кузова, огляд салону, підключенні спеціальним комп’ютером до бортової електроніки (з тим, щоб дізнатися реальний пробіг та помилки), визначенні, чи є у автомобіля будь-які проблеми юридичного характеру.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Якщо після поверхневого огляду машину не «відсіяли» (часом – досить швидко), то, при необхідності (і згоді продавця, зрозуміло), підбір авто у Харкові може включати в себе і діагностику в будь-якому технічному центрі – офіційному, або ж універсальному – за вибором клієнта . Там вже можна більш детально перевірити стан гальм, рульового управління, підвіски і інших вузлів, з тим, щоб покупець або погодився на укладання угоди, або, навпаки, відмовився від неї і продовжив пошуки.

Call Now Button