Підбір авто — Чернівці

Ще донедавна люди не зовсім розуміли, навіщо їм платити комусь кошти, щоб цей хтось перевірив вживаний автомобіль перед його можливою покупкою. Машини частіше всього дивились самотужки. Максимум – з якимось другом чи приятелем, який нібито на цьому знається. Але ситуація змінюється. Нехай, не за хвилину чи не за місяць, проте прогрес є, і схоже, що він вже невідворотний. Вже більше і більше потенційних покупців розуміють доцільність професійного підбору авто в Чернівцях чи іншому місті України, і готові витрачати на нього гроші. Тому що це зовсім не викидання власних чесно зароблених гривень, а навіть навпаки.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Переваги послуги підбору авто:

  • економія часу;
  • співпраця лише з чесними продавцями;
  • надання клієнту гарантій;
  • допомога автоексперта на всіх етапах пошуку та придбання автомобіля.

Причому, список послуг стає все більшим і більшим. Наприклад, зараз можна замовити не лише підбір авто в Чернівцях, але і пошук підходящої машини в Європі – там у багатьох фірм є свої співробітники. Потім знайдений автомобіль вантажать на евакуатор і везуть в Україну, після чого потрібно буде пройти відповідні формальності (сертифікація, розмитнення, постановка на облік тощо). Але й тут можна розраховувати на допомогу.

Таким чином, клієнт, за бажанням, отримує повний пакет послуг підбору авто «під ключ». Співробітництво триває від моменту висловлення власних побажань і до того, як щасливий власник отримав державні номерні знаки. На жодному з етапів він не залишиться сам на сам зі своїми проблемами.

Перевірка автомобіля у Чернівцях перед покупкою

Припустимо, потенційний покупець знайшов цікавий екземпляр, що знаходиться саме в Чернівцях. Але сама людина мешкає не у цьому, а в іншому населеному пункті. Може навіть у іншій частині України. І що в такому випадку? Купувати квиток і терміново їхати чи летіти у Чернівці? Ні. Можливо, важко уявити, але це зовсім не обов’язково! Достатньо зробити відповідну заявку у нашій компанії на підбір автомобіля. А все інше – це вже справа професіоналів. Вони швидко домовляться з власником щодо огляду та приїдуть, щоб оглянути цю машину.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Клієнт, у свою чергу, отримає детальний звіт в електронному вигляді з фотографіями, та навіть відеоматеріалами. Там будуть детально перелічені усі, до одного, знайдені недоліки. На деякі з них (на кшталт дрібних подряпин від «міських» дорожньо-транспортних пригод) можна не звертати увагу, але кожен з них буде приводом для торгу з продавцем. Таким чином при торзі повністю може відпитися вартість підбору авто.

Call Now Button