Підбір авто — Київ

Вторинний ринок автомобілів в Україні взагалі, і в Києві зокрема, зараз дуже об’ємний. І він продовжує розвиватися – адже багато хто хоче придбати добре оснащений сучасний автомобіль за розумні гроші. Вторинний ринок, в цьому випадку – рівно те, що потрібно.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

Однак, ні для кого не секрет, що багато продавців «беушних» авто вважають за краще не розкривати все «як є», а промовчати про недоліки своїх автомобілів, щоб продати їх дорожче. Адже не всі покупці досконально розбираються в нюансах цієї сфери. Тут-то і стане в нагоді підбір авто в Києві саме – для того, щоб не потрапити на вудку шахраїв і не купити сильно битий або кримінальний автомобіль за ціною цілого і не має проблем з документами.

Серед основних варіантів підбору:

  • разовий огляд;
  • день роботи;
  • підбір «під ключ».

Якщо потенційний покупець уже знайшов потрібний варіант і він йому, в цілому, подобається, то запрошення експерта з підбору авто на один раз може стати актуальним в даному випадку. За невеликий проміжок часу експерт зможе оперативно провести перевірку і рекомендувати автомобіль до покупки, або, навпаки, порадити підшукати щось інше. Наприклад, якщо виявить сліди відновлення після великого ДТП або явних ознак того, що у нового покупця згодом будуть проблеми з державою (автомобіль крадений, з перебитими номерами агрегатів, підробленими документами і т.д.).

Робота автоексперта в Києві

Що стосується дня роботи фахівця, то така послуга є вигідною, якщо потенційний покупець намітив для себе не одну, а кілька машин, з яких і передбачається вибрати ту, на якій варто зупинитися.

Діагностика автомобіля в Києві перед покупкою.

При огляді авто перед купівлею, спочатку, автоексперт проведе огляд кузова і салону авто. Якщо при цьому критичних проблем не буде – далі пройде детальна перевірка на СТО.

Експерт, який виконує автопідбір в Києві, в свою чергу, зв’яжеться з продавцями. Далі намітить для себе маршрут по столиці – і огляне шукані автомобілі. У цьому випадку клієнт оплачує не кожен огляд, а фіксовану суму за день роботи (як правило, це 8 годин). При грамотному плануванні за цей час цілком вдається оглянути близько п’яти-шести автомобілів. І це значно вигідніше, ніж викликати співробітника для вивчення кожної машини окремо.

Написати у Whatsapp Написати у Telegram Написати у Viber

У всіх випадках підбір авто в Києві може бути виконаний як в присутності замовника, так і без такого. Клієнт обов’язково отримає детальний звіт в електронному вигляді – з подібним описом знайдених ушкоджень, численними фотографіями і висновками експерта. Тому, брати собі відгул на роботі зовсім не обов’язково.

Call Now Button